Wyprawka przedszkolaka

Dziecko do przedszkola przyprowadza i odbiera rodzic lub dorosły do tego upoważniony na piśmie przez opiekuna prawnego. Dziecko powinno być ubrane stosownie do pogody, w strój wygodny, w woreczku zostawianym na jego indywidualnym miejscu w szatni powinny znaleźć sie: ubranka do przebrania (majteczki, bluzeczka, spodenki i skarpetki oraz torebka na zabrudzone mokre rzeczy) na wszelki wypadek; strój sportowy na gimnastykę: koszulka i spodenki oraz obuwie przedszkolne - ze względów bezpieczeństwa i wygodę dzieci - najlepsze są zapinane na rzepy, antypoślizgowe (nie wsuwane laćki ani klapki ani buty ze sznurowadłami). Najlepiej podpisać papcie imieniem i nazwiskiem dziecka na zelówce. Tak samo podpisujemy woreczek zostawiany w szatni. Ubranka na dwór powinny być dostosowane do warunków pogodowych. Prosimy nie zakładać dzieciom żadnej biżuterii.

Godziny, w których przyprowadzy i odbieramy dziecko

Drodzy rodzice i opiekunowie, przypominamy, że przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.00 do 16.30. Dzieci należy przyprowadzać zgodnie z zadeklarowaną godziną, jednak nie później niż do 8.30, a odbierać między 12.45 a 16.30, zgodnie z podpisaną umową

Prosimy o przyprowadzanie do przedszkola tylko dzieci zdrowych, to znaczy bez infekcji bakteryjnych lub wirusowych, których objawami mogą być między innymi kaszel, katar lub podwyższona temperatura. Nie narażajmy niepotrzebnie dzieci o słabszym układzie odpornościowym na choroby.

Rodzice dzieci sześcioletnich mają obowiązek usprawiedliwiać nieobecności dzieci.

Specjaliści zatrudnieni w przedszkolu

Psycholog
Logopeda
Tyflopedagog
Terapeuta

Zajęcia dodatkowe