Witamy wszystkich w nowym roku szkolnym!

Przypominamy, że najświeższe informacje dotyczące wydarzeń w przedszkolu znajdują się na naszej stronie facebook.com/przedszkole9chorzow


18.09.2017r. dzieci obejrzały spektakl w wykonaniu aktorów agencji artystycznej Galana: "Pzrygody rozbójnika Rumcajsa". Dzieci żywo reagowały na zwroty akcji, ucząc się przy tym kulturalnego zachowania podczas przedstawienia.

6.10.2017r. młodsze dzieci zostały uroczyście pasowane na przedszkolaka. Mamy nadzieję, że po wykonaniu kilku zadań jakie dla nich przygotowaliśmy, poczuły się prawdziwymi członkami naszej małej społeczności.

9.10.2017r. odwiedził nas muzyk Paweł S., dzięki któremu nasze dzieci poznały "Zapomniane pzeboje", czyli hity dziecięcych list przebojów rodziców i dziadków.

11.10.2017r. sześciolatki pojechały na wycieczkę do planetarium. "Kometa nad Szwajcarską doliną" to przedstawienie przygotowane specjalnie z myślą o małych widzach. Mamy nadzieję, że wizyta ta rozbudzie wśród niektórych zainteresowania kosmosem.

18.10.2017r. przedstawiciele szkoły sztuki walki Aikido Shudokan uczyli nasze dzieci podstaw samoobrony, m.in. tego w jaki sposób uwalniać się z uchwytu przeciwnika.

25.10.2017r. w naszym przedszkolu odbyło się Święto Śliwki. Dzięki grom i zabawom w miłej atmosferze wpajamy dzieciom zasady zdrowego żywienia.